Onze jeugd in Ajax 1

image
Het boekje ‘Onze jeugd in Ajax 1’ werd aan de aandeelhouders tijdens de AVA uitgedeeld. Het boekje toont aan dat Ajax een leidende positie heeft in het opleiden van spelers, zowel nationaal als internationaal. Johan Cruijff en Dennis Bergkamp hebben een geschreven bijdrage geleverd.

image_1image_2 image_3 image_4image_5 image_6 image_7 image_8image_9 image_10 image_11 image_12 image_13 image_14

Over Matthias Jager

Matthias is mede-oprichter en was secretaris van avAJAX. Ajax werd hem door zijn vader met de paplepel ingegoten en toen hij in 2001 in Amsterdam ging wonen, kon een seizoenskaart niet uitblijven. Matthias is ook fanatiek Oranjesupporter. Hij bezocht 4 WK's, 4 EK's en 1 finale waar hij nooit meer over praat.
Dit bericht is geplaatst in Media met de tags , , , , , , . Bookmark de permalink.